24 Ağustos 2012 Cuma

Saçmalıklar,sıkıntılar...


  

Sana dokunurken korkmak
Seni severken korkmak
Gözlerine bakarken korkmak
    Hep bir korku silsilesi değil midir hayatımız kim korkmaz ki üstelikte en çok korktuğumuz şeyler göremediklerimiz duymadıklarımız  yani duygularımız. Onları yönlendirme işini başarıyla gerçekleştirebiliyor muyuz? İnsanlara nasihat verme işinde hiç kimsenin üstüne yoktur ilişkinde geri adım atmalısın şöyle böyle yapmamalısın zırt pırt otorite bizim ilişkimize geldiğinde biz neden başkalarını dinleme ihtiyacı hissediyoruz ki madem biliyoruz madem hepimiz unicornların tepesinde dolaştık ne farkımız kaldı ki birbirimizden. Ha dışarıdan her şey daha farklı görünüyor doğru ama dışarının göremediği çoğu şeyi biz içimizde biliyoruz. Sevgi her insanın gözünde farklı bir olguya sahiptir aynı hisleri paylaşarak seversek eğer aynı ilişkiyi bizim yerimize farklı bir beden yaşıyor demektir. Ben kaderciyim İsa cıyım ruh doğar yapması gerekeni bilir...
  Sevgiyi iki farklı yoldan izleteceğim benim üzerimden babamı kaybedeli epey zaman oldu kedimi ve balığımı da öyle...
 Siken sevilir seven sikilir, hepimiz biliyoruz öyle değil mi acı çektiren tarafın başta cazip ve hoş geldiğini biliyoruz. Sonra aynı ağızdan keşkeklerimiz geliyor haydi hep beraber keşke onunla birlikte olsaydım o beni ömrünün sonuna kadar severdi ulan göt o seni severdi de sende bu piçliğe olan hastalık varken nasıl seveceğini düşünüyorsun ki. Elbet yarım ağızlı, götünde donu durmayan biri çıkacaktır karşına ki kesin çıkar o zaman o seni hayatının sonuna kadar sevecek olan çocuğu terk edersin. Sizi bilmiyorum ama ben daha önce yaptım ve devam de edebilirim.
  Bazı insanlar vardır ya hani harbiden sen konuşurken ağzıyla yemek yer eliyle armut tutar söversin sayarsın her şeyi içinde saklar sonra gün gelir bir yatak odasında patlar gider, yatak odası olmasın hadi çok sevdiğimiz için abartırız, ya bir sekreteri bir kasiyeri hayal eder rüyasında sevişir onunla erekte olur uyanır boşalır. Aynı düz mantık çerçevesinde ilerlediğimiz zaman bu bir aldatma değil midir ben bu mantığı kullansaydım eğer, evet öyledir.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder